Zasady prawa podatkowego mają znaczenie! Wygrana w sporze z organem podatkowym

W 2016 roku Naczelnik Urzędu Skarbowego wszczął kontrolę podatkową wobec naszego Klienta-Przedsiębiorcy prowadzącego działalność handlową w zakresie obrotu towarami. W toku kontroli zakwestionowano część…

Więcej
Sąd Okręgowy w Łodzi uwzględnił powództwo wniesione w imieniu naszego Klienta

Sukcesem przed Sądem pierwszej instancji zakończył się czteroletni proces, prowadzony w imieniu naszego Klienta - Spółki będącej zarządcą infrastruktury kolejowej w Polsce. Sąd Okręgowy w Łodzi zasądził…

Więcej
„Regulaminy korzystania z publicznych obiektów i urządzeń nie mogą powielać ustawowych reguł” - artykuł naszych prawników w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja” (nr 174/2021) opublikował artykuł adwokat Anety Fornalik i aplikant radcowskiej Angeliki Borowiak pt.: „Regulaminy korzystania z publicznych…

Więcej
Wszystkie aktualności

Ślubowanie adwokackie i radcowskie naszych wychowanków

07.09.2021

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 30 sierpnia 2021 roku, w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przed Dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, adwokatem Tomaszem Jachowiczem,  ślubowanie złożyła, wychowanka naszej Kancelarii - Weronika Dolińska. 

Z kolei w dniu 3 września 2021 roku, w tym samym miejscu, ślubowanie przed Dziekanem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu złożyła wychowanka naszej Kancelarii - Joanna Tulińska, a także Agata Wencel-Socha, która dołączyła w tym roku do zespołu Kancelarii.

Natomiast do grona warszawskiej palestry dołączyła Dominika Krzysztofik, która w dniu 7 września 2021 roku złożyła ślubowanie przed Dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Dominika Krzysztofik całą aplikację adwokacką odbyła w biurze warszawskim.

Naszym młodym adwokatom i radcom prawnym  składamy szczere gratulacje i życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej !

Pozostałe aktualności