"Kontrowersyjne zadośćuczynienie"

To tytuł artykułu mec. Pawła Sowisło, który w dniu dzisiejszym ukazał się w dzienniku „Rzeczpospolita”. Zapraszamy do jego lektury !                                                                                          

Więcej
Szkolenie wewnętrzne w zakresie nowelizacji Kodeksu postępowania karnego

W związku z dbałością o najwyższy standard pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię oraz koniecznością aktualizowania wiedzy w zakresie zmieniających się w szybkim tempie przepisów, w dniach 8 i 10…

Więcej
Podyplomowe studia „Prawo Nowych Technologii”

Z przyjemnością informujemy, że adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Joanna Kaczmarek–Pawlak ukończyły z wynikiem pozytywnym studia podyplomowe „Prawo Nowych Technologii”, organizowane przez  Instytut Nauk…

Więcej
Wszystkie aktualności

Świąteczne spotkanie wigilijne

20.12.2019

W czwartek, 19 grudnia 2019 roku odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne całego zespołu Kancelarii, pracowników Musiał Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. oraz DST Consulting Sp. z o.o., w którym uczestniczyło też liczne grono naszych Przyjaciół z księdzem kanonikiem Karolem Biniasiem na czele.

Życzenia świąteczne złożyli wspólnicy zarządzający adwokat Paweł Sowisło oraz adwokat Krzysztof Topolewski, którzy jednocześnie podziękowali wszystkim pracownikom za zaangażowanie, wysiłek i pracę w całym 2019 roku oraz odnieśli się do planów na 2020 rok.

Kapelan Kancelarii ksiądz kanonik Karol Biniaś również złożył życzenia oraz pomodlił się w intencji wszystkich zgromadzonych, a także dokonał ich poświęcenia. Ksiądz kanonik podarował Kancelarii Pismo Święte wydane dokładnie 39 lat temu tj. w dniu 19 grudnia 1980 roku, którego fragment Ewangelii według świętego Mateusza o narodzeniu Jezusa, przeczytał adwokat Krzysztof Topolewski.

                                                 

                                                               

                                                               

                                                                                                                                

Pozostałe aktualności