„Dotychczasowe zmiany tylko utrudniały prawidłowe stosowanie prawa”

„Dziennik Gazeta Prawna” – prestiżowy dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach…

Więcej
IV Wielkopolski Kongres Prawa Zamówień Publicznych

Radca prawny Wojciech Piórkowski - Dyrektor Departamentu Prawa Zamówień Publicznych, został zaproszony przez organizatora, tj. miesięcznik: „Zamawiający, zamówienia publiczne w praktyce” do udziału w charakterze…

Więcej
„Warunki a kryteria udzielania zamówień”

„Monitor Zamówień Publicznych” - jeden z najbardziej prestiżowych periodyków w zakresie zamówień publicznych - w wydaniu styczeń-luty 2020 (nr 1) opublikował artykuł mec. Grzegorza Józefiaka z Departamentu…

Więcej
Wszystkie aktualności

Jubileuszowa gala z okazji 20-lecia Kancelarii już za nami

10.11.2017

W dniu 9 listopada 2017r. odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności Kancelarii na rynku usług prawnych, która miała miejsce w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Z zaproszenia do wspólnego świętowania jubileuszu skorzystało ponad 400 znamienitych gości wśród których byli przedstawiciele świata biznesu, prawniczych korporacji zawodowych, reprezentanci Europarlamentu oraz Sejmu RP, władze lokalne, rektorzy poznańskich wyższych uczelni państwowych, dziekani zaprzyjaźnionych Wydziałów Prawa UAM i UwB, dyrektorzy poznańskich szpitali, przyjaciele Kancelarii.

Głos na gali zabrali prof. zw. dr hab. Andrzej Jan Szwarc oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. zw. dr hab. Roman Budzinowski. W czasie gali mecenas Paweł Sowisło otrzymał z rąk Dyrektora Wielkopolskiego Centrum Pulmunologii i Torakochirurgii prof. nadzw. dr hab. Aleksandra Barinow-Wojewódzkiego, jako pierwsza osoba spoza służby zdrowia, statuetkę „Kryształowe Płuca” za zasługi dla wielkopolskiej pulmunologii.

Z kolei w spontanicznie wygłoszonym przemówieniu Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1997-2001 prof. dr hab. Jerzy Buzek podkreślił zasługi mecenasa Pawła Sowisło m. in. w zakresie działalności pro bono oraz charytatywnej na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach.

Galę zwieńczył i uświetnił koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus pod dyrekcją Agnieszki Duczmal, po którym goście udali się na uroczysty bankiet.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i wzięcie udział w uroczystości.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

                                       

          

 

                      

 

 

 

 

                                   

                                                  

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe aktualności