"Kontrowersyjne zadośćuczynienie"

To tytuł artykułu mec. Pawła Sowisło, który w dniu dzisiejszym ukazał się w dzienniku „Rzeczpospolita”. Zapraszamy do jego lektury !                                                                                          

Więcej
Szkolenie wewnętrzne w zakresie nowelizacji Kodeksu postępowania karnego

W związku z dbałością o najwyższy standard pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię oraz koniecznością aktualizowania wiedzy w zakresie zmieniających się w szybkim tempie przepisów, w dniach 8 i 10…

Więcej
Obsługa prawna dwóch zamówień publicznych dla Gminy Czerwonak

Kancelaria kompleksowo przygotowała i przeprowadziła postępowania o udzielenie dwóch zamówień publicznych pod następującymi nazwami: „USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W 2020 ROKU”…

Więcej
Wszystkie aktualności

Podyplomowe studia „Prawo Nowych Technologii”

10.01.2020

Z przyjemnością informujemy, że adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Joanna Kaczmarek–Pawlak ukończyły z wynikiem pozytywnym studia podyplomowe „Prawo Nowych Technologii”, organizowane przez  Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk pod kierownictwem dr. hab. Pawła Podreckiego, prof. INP Polskiej Akademii Nauk Centrum Prawa Nowych Technologii INP PAN.

Była to pierwsza edycja studiów z tej dziedziny prawa, związanej z aktualną problematyką prawną rozwoju nowych technologii i ich wpływu na gospodarkę i środowisko prawne.

Pozostałe aktualności