„Najnowsze zmiany w zakresie odpowiedzialności karnej personelu medycznego” – artykuł adwokat Urszuli Nowaczyk w dzienniku „Rzeczpospolita”

Ogólnopolski dziennik „Rzeczpospolita”, uznawany za najbardziej opiniotwórcze medium w Polsce, w dniu 5 sierpnia 2020 roku opublikował w swoim internetowym wydaniu, artykuł adwokat Urszuli Nowaczyk zatytułowany…

Więcej
Wzięliśmy udział w I Wielkopolskim Turnieju Negocjacyjnym dla radców prawnych

W dniu 31 lipca 2020 roku przedstawiciele naszej Kancelarii, radca prawny Joanna Badke oraz radca prawny Jacek Krystek, wzięli wraz z siedmioma innymi zespołami udział w I Wielkopolskim Turnieju Negocjacyjnym…

Więcej
Zajęliśmy 1 miejsce w Wielkopolsce oraz 11 miejsce w Polsce w 18 ogólnopolskim Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 dziennika „Rzeczpospolita”

W najbardziej prestiżowym w środowisku prawniczym Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 dziennika „Rzeczpospolita” zajęliśmy 1 miejsce w Wielkopolsce oraz 11 miejsce w skali całej Polski pod względem liczby…

Więcej
Wszystkie aktualności

Reprezentując Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia odnieśliśmy sukces przed Krajową Izbą Odwoławczą

09.07.2020

Wyrokiem z dnia 3 lipca 2020 roku Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie wykonawcy wniesione w prowadzonym przez Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ z siedzibą w Poznaniu postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Dostawa warzyw obranych dla Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu”.

Skuteczna argumentacja zaprezentowana w toku rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą potwierdziła prawidłowość czynności podjętych w postępowaniu przez Zamawiającego oraz zasadność decyzji o wyborze oferty najkorzystniejszej, co skutkowało oddaleniem wniesionego odwołania w całości i pomyślnym zakończeniem prowadzonego postępowania.

Zamawiającego na rozprawie przed Krajową Izbą Odwoławczą z sukcesem reprezentowała radca prawny Aleksandra Kot z Departamentu Prawa Zamówień Publicznych.

Pozostałe aktualności