„Najnowsze zmiany w zakresie odpowiedzialności karnej personelu medycznego” – artykuł adwokat Urszuli Nowaczyk w dzienniku „Rzeczpospolita”

Ogólnopolski dziennik „Rzeczpospolita”, uznawany za najbardziej opiniotwórcze medium w Polsce, w dniu 5 sierpnia 2020 roku opublikował w swoim internetowym wydaniu, artykuł adwokat Urszuli Nowaczyk zatytułowany…

Więcej
Wzięliśmy udział w I Wielkopolskim Turnieju Negocjacyjnym dla radców prawnych

W dniu 31 lipca 2020 roku przedstawiciele naszej Kancelarii, radca prawny Joanna Badke oraz radca prawny Jacek Krystek, wzięli wraz z siedmioma innymi zespołami udział w I Wielkopolskim Turnieju Negocjacyjnym…

Więcej
Zajęliśmy 1 miejsce w Wielkopolsce oraz 11 miejsce w Polsce w 18 ogólnopolskim Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 dziennika „Rzeczpospolita”

W najbardziej prestiżowym w środowisku prawniczym Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 dziennika „Rzeczpospolita” zajęliśmy 1 miejsce w Wielkopolsce oraz 11 miejsce w skali całej Polski pod względem liczby…

Więcej
Wszystkie aktualności

Wzięliśmy udział w VIII Kongresie Infrastruktury Polskiej

22.06.2020

Kongres Infrastruktury Polskiej jest stałym punktem w kalendarzu ekspertów reprezentujących polską branżę transportową i budowlaną. W tym roku, w dniach od 17 do 19 czerwca, odbył się online, a dyskusje prelegentów skupiły się na kwestii planów rozwoju infrastruktury w perspektywie wieloletniej, nowoczesnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w budownictwie, a także bieżących realizacji kluczowych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce.

W wydarzeniu, jako słuchacze wybranych paneli tematycznych, wzięli udział przedstawiciele naszej Kancelarii: adwokat Aneta Fornalik oraz radca prawny Aleksandra Urbanowska-Bohun.

Pierwszy dzień Konferencji to wystąpienia i debaty na temat planowania inwestycji: „Jaka będzie najbliższa dekada dla polskiej infrastruktury?”, „Czas zmian – rynek infrastruktury a zamówienia publiczne”.

Drugi dzień Konferencji dotyczył realizacji inwestycji. Jednym z tematów był: „Wpływ pandemii na czas i koszty realizacji inwestycji infrastrukturalnych – aspekty prawne”.

Trzeci dzień Konferencji odbył się pod hasłem: „Infrastruktura przyszłości – przyszłość infrastruktury”. W trakcie dyskutowano m.in. na temat cyfryzacji branży budowlanej.

W Konferencji wzięło udział liczne grono ekspertów z branży budownictwa, transportu kolejowego i zamówień publicznych.

Pozostałe aktualności