Komentarz adwokat Anety Fornalik w artykule „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich” na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja”  opublikował w dniu 19 stycznia 2022 roku artykuł „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich”, w którym został…

Więcej
Radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”

Miło nam poinformować, że radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie zatytułowane „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”, prowadzone przez specjalistów…

Więcej
Kancelaria wzięła udział w I Wielkopolskiej Konferencji Praw Pacjenta

W dniach 11-12 stycznia 2021 roku, w Poznaniu odbyła się I Wielkopolska Konferencja Praw Pacjenta, zorganizowana przez Wielkopolską Izbę Lekarską, przy wsparciu Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Podczas…

Więcej
Wszystkie aktualności

Agata Wencel-Socha

radca prawny
| kom. +48 531 172 974
Email

Specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa cywilnego, prawa ubezpieczeniowego, prawa administracyjnego oraz prawa z zakresu gospodarowania nieruchomościami. Reprezentuje Klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym, a także zajmuje się bieżącym świadczeniem pomocy prawnej na ich rzecz.

Praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w jednym z zakładów ubezpieczeń, spółkach prawa handlowego oraz jednostkach administracji samorządowej.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu W 2006 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

W 2021 roku, po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdanym egzaminie zawodowym, została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Z Kancelarią współpracuje od 2021 roku.

Wspólnicy zarządzający

Wspólnicy

Kadra menedżerska

Adwokaci i radcy prawni

Doradcy podatkowi

Doradcy ds. bezpieczeństwa informacji

Biznes i Marketing

Rzecznicy patentowi