Komentarz adwokat Anety Fornalik w artykule „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich” na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja”  opublikował w dniu 19 stycznia 2022 roku artykuł „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich”, w którym został…

Więcej
Radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”

Miło nam poinformować, że radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie zatytułowane „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”, prowadzone przez specjalistów…

Więcej
Kancelaria wzięła udział w I Wielkopolskiej Konferencji Praw Pacjenta

W dniach 11-12 stycznia 2021 roku, w Poznaniu odbyła się I Wielkopolska Konferencja Praw Pacjenta, zorganizowana przez Wielkopolską Izbę Lekarską, przy wsparciu Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Podczas…

Więcej
Wszystkie aktualności

Joanna Tulińska

radca prawny
| kom. +48 732 732 107
Email

Zajmuje się tematyką z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Świadczy pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom z sektora prywatnego i publicznego, jak również osobom fizycznym.

Posiada doświadczenie w reprezentowaniu Klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym, a także zajmuje się bieżącym świadczeniem pomocy prawnej na ich rzecz.

Biegle włada językiem angielskim oraz uczestniczy w obsłudze zagranicznych Klientów. 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Prawo oraz Prawo europejskie.

W 2021 roku, po odbyciu w całości aplikacji radcowskiej w naszej Kancelarii, została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Z Kancelarią współpracuje od 2015 roku.

Wspólnicy zarządzający

Wspólnicy

Kadra menedżerska

Adwokaci i radcy prawni

Doradcy podatkowi

Doradcy ds. bezpieczeństwa informacji

Biznes i Marketing

Rzecznicy patentowi