Komentarz adwokat Anety Fornalik w artykule „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich” na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja”  opublikował w dniu 19 stycznia 2022 roku artykuł „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich”, w którym został…

Więcej
Radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”

Miło nam poinformować, że radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie zatytułowane „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”, prowadzone przez specjalistów…

Więcej
Kancelaria wzięła udział w I Wielkopolskiej Konferencji Praw Pacjenta

W dniach 11-12 stycznia 2021 roku, w Poznaniu odbyła się I Wielkopolska Konferencja Praw Pacjenta, zorganizowana przez Wielkopolską Izbę Lekarską, przy wsparciu Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Podczas…

Więcej
Wszystkie aktualności

Michał Twardowski

radca prawny
| kom. +48 502 840 381
Email

Specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, a także prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki upadłości konsumenckiej oraz spraw w przedmiocie orzekania zakazu działalności gospodarczej.

Prowadząc sprawy klientów wykonuje wszystkie czynności na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym. Szczególnie zainteresowany jest problematyką procesów cywilnych i gospodarczych, w których w praktyce wykorzystuje swoją wiedzę, świadcząc pomoc prawną dla osób fizycznych, spółek prawa handlowego oraz jednostek samorządu terytorialnego. Uczestniczył w prowadzeniu postępowań upadłościowych, restrukturyzacyjnych oraz w przedmiocie orzeczenia zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, mając możliwość działania zarówno na rzecz wnioskodawców jak i uczestników postępowań.

Od drugiego roku studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zyskiwał doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk w poznańskich kancelariach prawnych i urzędach. Od 2015 roku jest związany z Kancelarią, w której w całości odbył aplikację radcowską. W 2019 roku uzyskał wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Wspólnicy zarządzający

Wspólnicy

Kadra menedżerska

Adwokaci i radcy prawni

Doradcy podatkowi

Doradcy ds. bezpieczeństwa informacji

Biznes i Marketing

Rzecznicy patentowi