Komentarz adwokat Anety Fornalik w artykule „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich” na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja”  opublikował w dniu 19 stycznia 2022 roku artykuł „Rodziny wielopokoleniowe dobite opłatami za śmieci. Ulga nie dla nich”, w którym został…

Więcej
Radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”

Miło nam poinformować, że radca prawny Joanna Zielińska, adwokat Anna Marciniak oraz adwokat Paulina Kozłowska ukończyły szkolenie zatytułowane „Mediacje Sądowe i Pozasądowe”, prowadzone przez specjalistów…

Więcej
Kancelaria wzięła udział w I Wielkopolskiej Konferencji Praw Pacjenta

W dniach 11-12 stycznia 2021 roku, w Poznaniu odbyła się I Wielkopolska Konferencja Praw Pacjenta, zorganizowana przez Wielkopolską Izbę Lekarską, przy wsparciu Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Podczas…

Więcej
Wszystkie aktualności

Jan Dudzik

Linkedin Email

Specjalista w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, prawa własności intelektualnej. Aktywność zawodową koncentruje na świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej dla komercyjnych podmiotów gospodarczych oraz podmiotów publicznych w tym organów administracji państwowej, a także wyższych uczelni państwowych. Posiada bogate, praktyczne doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych cywilnych i gospodarczych, a także negocjacji kontraktowych. Wielokrotnie wspierał Klientów Kancelarii w działaniach wymagających współpracy z prawnikami zagranicznymi, zarówno w sporach sądowych jak i negocjacjach. Reprezentuje Klientów także w postępowaniach karnych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, których część odbywał w ramach stypendium na Uniwersytecie Eötvösa Loránda w Budapeszcie.

W 2015 r. ukończył z wynikiem bardzo dobrym Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2017 r. odbył kurs w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Po odbyciu aplikacji adwokackiej w naszej Kancelarii został w 2016 r. wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Wspólnicy zarządzający

Wspólnicy

Kadra menedżerska

Adwokaci i radcy prawni

Doradcy podatkowi

Doradcy ds. bezpieczeństwa informacji

Biznes i Marketing

Rzecznicy patentowi