„Jak starosta powinien badać wnioski o pozwolenie na budowę lub rozbiórkę” – artykuł mec. Anety Fornalik w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja” (nr 119/2021) opublikował artykuł adwokat Anety Fornalik pt.: „Jak starosta powinien badać wnioski o pozwolenie na budowę lub rozbiórkę”. Artykuł…

Więcej
Radcowski egzamin zawodowy naszej aplikantki zakończony sukcesem

Z przyjemnością informujemy, że aplikantka radcowska Dominika Krzysztofik, która całą aplikację odbyła w warszawskim biurze Kancelarii, uzyskała pozytywny wynik radcowskiego egzaminu zawodowego, który…

Więcej
Jesteśmy nadal kancelarią nr 1 w Wielkopolsce, a jednocześnie 16-tą w Polsce według 19 Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021 dziennika „Rzeczpospolita”

W najbardziej prestiżowym w środowisku prawniczym Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021 dziennika „Rzeczpospolita” zajęliśmy 1 miejsce w Wielkopolsce oraz 16 miejsce w skali całej Polski pod względem liczby…

Więcej
Wszystkie aktualności

„Kiedy starosta musi wznowić postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę” - artykuł mec. Anety Fornalik w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

12.05.2021

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja” (nr 90/2021) opublikował artykuł adwokat Anety Fornalik pt.: „Kiedy starosta musi wznowić postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę”.

Artykuł dotyczy problematyki wadliwości prawnej pozwolenia na budowę, wydanego w oparciu o inną decyzję (w szczególności decyzję o warunkach zabudowy), którą usunięto z obrotu prawnego i postępowania, które powinno być prowadzone względem takiego pozwolenia na budowę.

Publikacja powstała na podstawie bogatych doświadczeń zawodowych Autora artykułu, zdobytych podczas prowadzenia licznych postępowań administracyjnych z zakresu procedury budowlanej w naszej Kancelarii.

Zapraszamy do lektury !

https://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/8159421,kiedy-starosta-musi-wznowic-postepowanie-o-wydanie-pozwolenia-na-budowe.html

 

 

 

 

Pozostałe aktualności