„Kiedy starosta musi wznowić postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę” - artykuł mec. Anety Fornalik w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” w swoim dodatku „Samorząd i Administracja” (nr 90/2021) opublikował artykuł adwokat Anety Fornalik pt.: „Kiedy starosta musi wznowić postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę”. Artykuł…

Więcej
Zasadność roszczeń odszkodowawczych nabywców certyfikatów inwestycyjnych W Investments wobec Alior Bank S.A. prawomocnie potwierdzona

Sąd Odwoławczy oddalił apelację wywiedzioną przez Alior Bank S.A. od wyroku wstępnego Sądu Gospodarczego, potwierdzając zasadność roszczeń odszkodowawczych skierowanych przez Kancelarię w imieniu nabywcy…

Więcej
Wszystkie aktualności

Ranking firm doradztwa podatkowego dziennika "Rzeczpospolita" - wyniki 15. edycji

15.04.2021

Mamy przyjemność poinformować, iż po raz kolejny dziennik „Rzeczpospolita” ujął naszą Kancelarię w sporządzonym przez tę redakcję już po raz 15 Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego.

Ranking ten obejmuje całą branżę doradztwa podatkowego w Polsce, a sporządzany jest w oparciu o liczbę doradców podatkowych pracujących na wyłączność w danej firmie. 

Poniżej prezentujemy wyniki rankingu według regionów. Tak jak w latach ubiegłych, w tej klasyfikacji, niezmiennie pozostajemy na 5 miejscu w Wielkopolsce.

Korzystając z okazji, pragniemy serdecznie podziękować naszym Klientom za wieloletnie zaufanie i podkreślić, że nadal będziemy świadczyć dla Państwa usługi doradztwa podatkowego na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do dalszej, efektywnej współpracy !

Pozostałe aktualności