Młodszy Księgowy

Młodszy Księgowy

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski S.K.A. poszukuje do biura w Poznaniu Młodszego Księgowego.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych P. J. Sowisło & Topolewski S.K.A. jest największą kancelarią w Wielkopolsce i jedną z największych w kraju. Na rynku usług prawnych, funkcjonuje nieprzerwanie od 1997 roku. Jest uznanym partnerem i cenionym ekspertem w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli, sektora medycznego, organów administracji państwowej i podmiotów prywatnych. Działalność Kancelarii wykracza także poza granice Polski, świadczymy bowiem usługi prawne również na terenie Niemiec czy Wielkiej Brytanii.

Zakres obowiązków

Jako Młodsza/y Księgowa/y będziesz częścią zespołu prowadzącego obsługę księgową naszej Kancelarii. Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.: księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, list płac oraz innych dokumentów księgowych. Poznasz specyfikę rozliczeń. Stanowisko to pozwoli Ci rozwijać się w kierunku samodzielnej/go księgowej/go.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – preferowany kierunek: finanse i rachunkowość,
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność obsługi programu Symfonia będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność i zaangażowanie, dokładność, rzetelność.

Oferujemy

  1. Zatrudnienie na umowę o pracę,
  2. Możliwość rozwoju zawodowego,
  3. Wsparcie ze strony doświadczonej kadry.

Idealny kandydat to osoba, która ma podstawową wiedzę o rachunkowości i podatkach. Chce zdobyć doświadczenie i ma motywację do rozwoju swoich umiejętności w tym zakresie.

Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@sowislo.com.pl w temacie maila wpisując numer referencyjny: mk/3/2022

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi i kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Akceptuję cookies”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.