Bartosz Pitak

Bartosz Pitak
Bartosz Pitak
Kierownik biura zamówień publicznych

Prawnik specjalizujący się w dziedzinie zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem. Praktykę zdobywał od 2003 roku w agencjach rządowych, publicznych uczelniach wyższych i największym podmiocie leczniczym w Polsce. 

Związany w szczególności z tematyką zamówień w zakresie inwestycji budowlanych  oraz dostaw i usług medycznych. Członek komisji przetargowych w funkcji przewodniczącego czy sekretarza. Z powodzeniem wspiera zarówno zamawiających jak i wykonawców w przeprowadzeniu i  udziale w postępowaniach przetargowych.

Przykładowe doświadczenie:

  1. Budowa hali sportowej z zapleczem dydaktycznym Akademii  Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 Poznań. Wartość projektu ok. 20 mln zł.
  2. Budowa budynku Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
  3. Budowa budynku Collegium Pharmaceuticum Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Wartość projektu ok. 20 mln zł.

Prywatnie interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną i tenisem, motoryzacją i filmem.

Inna aktywność zawodowa:
Prowadzi liczne szkolenia dotyczące stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym m.in. przy WOKiSS dla jednostek samorządu terytorialnego czy wymiaru sprawiedliwości.

Wykształcenie:

  • Studia prawnicze (Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza, Wydział Prawa i Komunikacji, 2021)

Klikając „Akceptuję cookies”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.