Reprezentując Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odnieśliśmy sukces przed Krajową Izbą Odwoławczą

Wyrokiem z dnia 8 lipca 2020 roku (sygn. akt KIO 1115/20) Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie Wykonawcy, tym samym potwierdzając prawidłowość decyzji Zamawiającego tj. Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego…

Więcej
Reprezentując Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia odnieśliśmy sukces przed Krajową Izbą Odwoławczą

Wyrokiem z dnia 3 lipca 2020 roku Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie wykonawcy wniesione w prowadzonym przez Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym…

Więcej
Wygrana w sporze z Naczelnikiem Urzędu Skarbowego

Spór rozpoczął się w 2016 roku, w wyniku wszczęcia przez Naczelnika Urzędu Skarbowego kontroli podatkowej u naszego Klienta-Przedsiębiorcy prowadzącego działalność handlową. W toku kontroli zakwestionowano…

Więcej
Wszystkie aktualności

Oferty pracy

Specjalista w zakresie Prawa Zamówień Publicznych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski S.K.A.

zatrudni w biurze w Poznaniu

specjalistę w zakresie Prawa Zamówień Publicznych

 (nr ref.: pzp/12/2019)

Obowiązki:

  • świadczenie pomocy prawnej na rzecz Klientów Kancelarii z zakresu Prawa Zamówień Publicznych
  • zapewnienie merytorycznej obsługi i uczestnictwo w procedurach przetargowych aranżowanych przez Klientów Kancelarii
  • analiza zagadnień prawnych, sporządzanie opinii, udzielanie porad, dyżury u Klientów

Wymagania:

  • mile widziane posiadanie uprawnień zawodowych adwokata/radcy prawnego
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie stosowania i interpretacji PZP
  • doświadczenie związane z udziałem w rozprawach przed Krajową Izbą Odwoławczą
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów największej kancelarii prawnej w Wielkopolsce
  • samodzielne prowadzenie spraw
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”

na adres: rekrutacja@sowislo.com.pl

w temacie e-maila wpisując numer referencyjny: pzp/12/2019.

Wyślij e-mail

Adwokat / Radca prawny

Adwokata/Radcę prawnego – specjalistę w prawie spółek handlowych
(nr ref.: ksh/2018)

Zakres obowiązków:

  • świadczenie pomocy prawnej dla Klientów Kancelarii z zakresu prawa spółek handlowych, transakcji M&A, szerokiego aspektu corporate governance, restrukturyzacji i reorganizacji przedsiębiorstw;
  • bieżąca obsługa Klientów (przedsiębiorstw) w zakresie spraw korporacyjnych;
  • analiza zagadnień prawnych, sporządzanie opinii, udzielanie porad

Oczekiwania:

  • praktyczne doświadczenie zawodowe z zakresu stosowania i interpretacji prawa spółek handlowych oraz przeprowadzania transakcji M&A
  • praktyczna znajomość prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego oraz M&A
  • samodzielność w prowadzeniu spraw, podejmowaniu decyzji i kontakcie z Klientem
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i największej wielkopolskiej Kancelarii prawnej
  • dalszy rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki kariery

CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)” należy kierować elektronicznie na adres:

rekrutacja@sowislo.com.pl

w tytule e-maila wpisując numer referencyjny: ksh/2018

Praktyki studenckie

Kancelaria poszukuje studentów prawa III, IV lub V roku zainteresowanych odbyciem praktyk studenckich z możliwością podjęcia stałej współpracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • nastawienia na praktyczne zdobywanie wiedzy prawniczej
  • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy samodzielnej i w zespole

Oferujemy:

  • możliwość praktycznego stosowania przepisów prawa z różnych dziedzin
  • pracę w dużym i doświadczonym zespole prawników
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie oraz niezbędne narzędzia pracy

CV zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926
ze zm.)” należy kierować elektronicznie na adres:

w tytule e-maila wpisując:

praktyki_studenckie