Komentujemy orzecznictwo sądów administracyjnych dla Serwisu Informacji Prawnej „Legalis”

Komentujemy orzecznictwo sądów administracyjnych dla Serwisu Informacji Prawnej „Legalis”

W ramach współpracy z Wydawnictwem C.H. Beck – Serwisem Informacji Prawnej „Legalis” prawnicy naszej Kancelarii komentują ważne dla praktyki orzeczenia sądów administracyjnych.

Teksty w module Serwisu: IUS.FOCUS-PRAWO ADMINISTRACYJNE są powierzone do redakcji wyłącznie naszej Kancelarii, co traktujemy jako wyraz uznania bogatego doświadczenia Kancelarii w obszarze prawa i postępowania administracyjnego. Możliwość komentowania bieżącego orzecznictwa sądów w ramach IUS.FOCUS z założenia skierowana jest do największych kancelarii prawniczych w skali kraju.

Część tak opracowanych tekstów dociera do zainteresowanych odbiorców w ramach newsletterów wysyłanych przez Wydawnictwo.

W najnowszym newsletterze z 30 listopada 2021 r. udostępniony został komentarz do ważnego orzeczenia z zakresu zasad prawa administracyjnego na temat obowiązku informowania strony o możliwości wydania decyzji. 

Komentarz dla Serwisu Informacji Prawnej „Legalis” został sporządzony przez Wspólnika Zarządzającego Kancelarii adwokata Krzysztofa Topolewskiego.

Klikając „Akceptuję cookies”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.