Natalia Rakocy

Natalia Rakocy
Natalia Rakocy
Adwokat LLM

Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie cywilnym procesowym, prawie międzynarodowym, prawie transportowym. Zajmuje się bieżącą obsługą prawną osób fizycznych i prawnych, w tym prowadzeniem w imieniu Klientów negocjacji przedsądowych, jak i postępowań sądowych.

Z ramienia Kancelarii jest koordynatorem współpracy z londyńskimi kancelariami partnerskimi: Carter Lemon Camerons oraz Saunders Solicitors, z którymi współprowadzi postępowania zarówno dotyczące polskich podmiotów kooperujących z podmiotami na terenie Wielkiej Brytanii, jak również brytyjskich podmiotów inwestujących na terenie Polski. Interesuje się podróżami, historią sztuki, narciarstwem i tenisem. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

W ramach współpracy z podmiotami międzynarodowymi prowadzi kompleksową obsługę osób fizycznych tj. zarówno obywateli Polski, jak i Wielkiej Brytanii, m.in. w sprawach spadkowych, rodzinnych, majątkowych, podatkowych, w postępowaniach dotyczących nieruchomości, jak również w postępowaniach przed brytyjskimi organami ścigania, urzędami celnymi i sądami we wszystkich rodzajach sprawach karnych oraz karno-skarbowych. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów prawnych pojawiających się na kanwie transportu samochodowego.

Wyksztalcenie:

  • Studia prawnicze (UAM, Wydział Prawa i Administracji, Poznań, 2008)
  • Law Legal Master (Kent Collage of Law, Chicago, 2010)
  • Aplikacja adwokacka (ORA Poznań, 2014)

Klikając „Akceptuję cookies”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.